• II Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

• W dniu 11 stycznia 2024 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Rogowie.

Uczniowie wraz z opiekunem Panem Andrzejem Jórkowskim pięknie zaprezentowali się w przygotowanych utworach.

• „Opatrzeni” na lekcji techniki

• Klasa czwarta na technice miała lekcję z bandażowania. Uczniowie przynieśli ze sobą mnóstwo bandaży i opatrunków. Dzieci dowiedziały się, jak owijać rany, skręcenia i złamania. Potem w parach nawzajem bandażowali sobie różne części ciała. Było bardzo zabawnie, bo niektórzy wyglądali jak mumie albo jak bohaterowie filmów akcji. Niektórzy nie umieli dobrze zawiązać bandaży i spadały im z rąk. Dzieci wyszły z lekcji z uśmiechami na twarzach i z przekonaniem, że bandażowanie to ważna umiejętność, która może się przydać w nagłych sytuacjach.

Agata Król - nauczyciel techniki

• TALENCIAKI wymienione na POMOCE DYDAKTYCZNE.

• Wszystkim Rodzicom, Dziadkom, Ciociom, Wujkom i Przyjaciołom naszej szkoły, którzy pomogli nam w kolejnej  zbiórce Talenciaków Lidla DZIĘKUJEMY!!! Talenciaki wymieniliśmy na zestaw gier planszowych, zestaw konstrukcyjny i poduchę.

Mamy nadzieję, na kolejną akcję LIDLA i równie duże zaangażowanie Państwa.

• PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

• W dniu 8 stycznia, tuż przed feriami zimowymi, w naszej szkole odbył się kurs udzielania pierwszej pomocy.

Zajęcia dla uczniów kl.II - VI przeprowadzili ratownicy medyczni ze Stowarzyszenia Grupa Ratownicza "PARAMEDIC" z Kołobrzegu.  Serdecznie dziękujemy 😊

• PAMIĘTAMY O CHORYCH I SAMOTNYCH

• Od wielu lat, przekazujemy życzenia świąteczno - noworoczne podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Białogardzie. Mamy nadzieję, że własnoręcznie wykonane kartki sprawią radość i wywołają uśmiech na twarzach osób obdarowanych. Dziękuję wszystkim Uczniom, którzy zaangażowali się w akcję.

Wesołych Świąt!

Beata Myczka – pedagog szkolny