• ZEBRANIE Z RODZICAMI!!!

• W dniu 1 grudnia 2022r. (czwartek) zapraszam Państwa na spotkanie z rodzicami.

15.30 - spotkanie z wychowawcami oddziałów przedszkolnych (oddział 3-5 latki sala nr 24, oddział zerowy sala nr 25)

16.00 - spotkania z wychowawcami klas I - VII (klasa I - sala nr 29, klasa II - sala nr 31, klasa III - sala nr 32, klasa IV - sala nr 14, klasa V - sala nr 23, klasa VI - sala nr 10, klasa VII - sala nr 22)

16.00 - klasa VIIIa rodzice wraz z uczniami, sptkanie z wychowawcą i dyrektorem - sala nr 11, klasa VIIIb rodzice wraz z uczniami, spotkanie z wychowawcą i dyrektorem - sala nr 12).

• Daj Pluszaka dla Dzieciaka

• Dziękuję wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję przekazania pluszaków dla dzieci przebywających w białogardzkim szpitalu oraz w hospicjum w Koszalinie. Podziękowania również dla Pana Marcina za bezpieczny transport pluszaków 😀👍

Dziękuję, Agnieszka Zasztowt, dyrektor szkoły

• Kolejne WIELKIE SUKCESY naszej uczennicy

• ZUZANNA LACHS MISTRZYNIĄ EUROPY!!!!!

Zuzanna Lachs, uczennica kl. VIII – kolejny już raz udowodniła, że jest wyjątkowa.
            12 i 13  listopada br. w Gdańsku, uczestniczyła w  IX GRAND PRIX EUROPEAN CHAMPIONSHIP gdzie w kategorii FITNESS SHOW do lat 14 wywalczyła Złoty medal zaś w kategorii  FITNESS ACROBATIC do lat 14,  zajęła III miejsce (pierwszy strat Zuzi w tej kategorii).
            GRATULUJEMY!!!

• Z wizytą w Nadleśnictwie Białogard

• Dnia  7 listopada 2022r. uczniowie z klasy 1 i 2 pojechały na wycieczkę do Nadleśnictwa w Białogardzie, gdzie znajduje się Stacja Nasiennictwa Leśnego oraz Wyłuszczarnia Nasion. Pani Leśnik zapoznała dzieci z etapami procesu produkcji sadzonek oraz procesem przechowywania nasion. Dzieci zwiedziły różne pomieszczenia m.in. komory chłodnicze, oczyszczalnie, suszarnie, poznały zasady działania różnych maszyn i urządzeń. Pobyt zakończył się ogniskiem, przy którym piekły kiełbaski.   Dzieci  również kolorowały obrazki, rysowały kredą, grały w piłkę, budowały szałas. Na koniec od Pani Leśnik otrzymały upominki za odgadniętą zagadkę.

S.Lewkowicz

• Święto Niepodległości

• 10 listopada wszyscy uczniowie i nauczyciele oraz pracownicy szkoły na sportowo uczcili Święto Niepodległości.
            Uczniowie klas I - III w biało czerwonych strojach rywalizowali w wyścigach rzędów przy dopingu dzieci z oddziałów przedszkolnych. Zwycięzcami tych zmagań zostali uczniowie z klasy III.

Natomiast uczniowie klas IV - VIII sprawdzali swoją wiedzę historyczną oraz sprawność fizyczną w Omnibusie wiedzowo - sportowym. W kategorii klas IV - VI niepokonana okazała się kl. V, natomiast  w kategorii klas VII - VIII niepokonani byli uczniowie z kl. VIIIB.

O godzinie 11.11 wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy hymn narodowy, przystępując tym samym do akcji #szkoladohymnu.

Małgorzata Gibalska, Barbara Rój

• SZKOŁA PAMIĘTA

• 27 października 2022r. uczniowie klas VII i VIIIb czynnie włączyli się w akcję Szkoła pamięta i wybrali się na cmentarz w Białogórzynie, gdzie uprzątnęli groby zasypane liśćmi, usunęli stare kwiaty i wypalone znicze oraz zapalili przyniesione przez siebie znicze.

Barbara Rój, Grażyna Mazur